یکی از شایع ترین بیماری های دهان، آفت دهان میباشد که با نام علمی Aphthous stomatitis شناخته میشود. آفت دهان به صورت زخم های زرد یا سفیدی است که با بافت قرمز و ملتهب احاطه شده است و بیشتر بر روی لب، لثه یا زبان ایجاد میشود. از عوامل ایجاد کننده آفت دهان میتوان وراثت، استرس، آلرژی غذایی، سیگار، آسیب به مخاط دهان بر اثر فشار موضعی دندان‌های مصنوعی، عفونت ویروسی، اختلالات هورمونی، ضعف سیستم ایمنی بدن، چرخه قاعدگی و کمبود بعضی از ویتامین ها و مواد معدنی نام برد. علائم آفت دهان شامل التهاب قرمز رنگ در دهان، زخم زرد یا سفید در دهان و احساس سوزش در قسمتی از دهان یا لثه میباشد. آفت دهان معمولا پس از یک دوره ده تا چهارده روزه بهبود می یابد. در صورت عدم درمان، به مرور زمان ممکن است به یک ضایعه‌ی سرطانی تبدیل شود بنابراین پیدا کردن راه حلی مطمئن برای درمان سریع آفت دهان حائز اهمیت است.

برای درمان آفت دهان روش ها و مواد متنوعی به کار میروند که جوابدهی کاملی نداشته و افزون بر اینکه طول درمان زیاد بوده و اکثرا حاوی مواد شیمیایی میباشند ممکن است برای سلامتی بیمار مضر باشند.

داروی زینکس درمان کننده آفت دهان محصولی از شرکت بهزیست آیریک نوین دارو میباشد که درمانی قطعی و مناسب برای آفت دهان میباشد. این محصول همانند دیگر محصولات این شرکت، کاملا بیولوژیک و طبیعی میباشد و هیچگونه عارضه ای ایجاد نمیکند. داروی زینکس به صورت پودر و محلول و با کیفیت و قیمت بسیار مناسب تولید میشود. از ترکیبات موثر موجود در چسب زیستی زینکس درمان کننده آفت دهان میتوان به پتاسیم، عصاره اسفنج و پپتیدهای آنتی بیوتیکی و مورد اشاره کرد.

از مزایای چسب زیستی زینکس درمان کننده آفت دهان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاملا بیولوژیک و استفاده آسان
  • تامین کننده مواد لازم برای ترمیم زخم
  • قابلیت نگه داری تا یک سال در یخچال و شش ماه در دمای اتاق

برای سفارش چسب زیستی زینکس درمان کننده آفت دهان میتوانید به سایت شرکت بهزیست آیریک نوین دارو به آدرس www.novindaru.com مراجعه کنید.http://novindaru.com/product/%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a2%d9%81%d8%aa-%d8%af%d9%87%d8%a7%d9%86-%d9%88-%d8%a7%d9%84%d8%aa%d9%87%d8%a7%d8%a8-%d9%84%d8%ab%d9%87-%d9%88-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b7-%d8%af%d9%87%d8%a7%d9%86/
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *