زگیل تناسلی  یک بیماری مشترک بین زوجین است که به سرعت در حال گسترش است و از طریق تماس جنسی انتقال پیدا می کند. برای درمان آن داروهای متنوعی وجود دارد، اما شرکت بهزیست آیریک نوین دارو اقدام به تولید محصولی گیاهی و بیولوژیک نموده است که در طی دو هفته بیماری را درمان می کند و دیگر بیماری به سراغ فرد نمی آید.

زگیل تناسلی چیست؟

همه ما در زندگی با ضایعه پوستی زگیل در پوست مواجه شدیم. زگیل در واقع یک بیماری با منشا ویروسی می باشد. ویروس عامل زگیل یا همان ضایعه کوچک پوستی، ویروس پایپلومای انسانی (HPV) است. ویروس پایپلومای انسانی سلول های پوستی را به رشد بیش از حد تحریک می کند و در نهایت پوست ناحیه مورد نظر سفت و ضخیم می شود. یکی از انواع زگیل که توسط ویروس پایپلومای انسانی (HPV) ایجاد می شود، زگیل تناسلی (GENITAL WARTS) است. ۳۰ نوع ویروس HPV وجود دارد که می تواند منجر به ایجاد زگیل تناسلی شود. HPV یک بیماری مشترک بین زوجین است که به سرعت در حال گسترش است و از طریق تماس جنسی انتقال پیدا می کند. چنانچه بهداشت فردی رعایت شود در اکثر موارد سیستم ایمنی بدن فرد آلوده می تواند با ویروس مقابله کند و آن را از بین ببرد. امروزه روشهای درمانی وجود دارد که با استفاده از آن براحتی می توان HPV را درمان کرد.

نحوه انتقال زگیل تناسلی

در صورتی که شریک جنسی به این ویروس مبتلا باشد و ویروس در ناحیه تناسلی او وجود داشته باشد و با شریک جنسی خود ارتباط جنسی از طریق مقعد و یا واژینال برقرار کند فرد به HPV مبتلا می شود. افرادی که خیلی از لحاظ جنسی فعال هستند و روابط مختلف را تجربه می کنند بیشتر در معرض خطر ابتلا به این ویروس قرار دارند چون ممکن است یکی از شریک های جنسی آن ها به این ویروس مبتلا باشد، در نتیجه فرد هم به آن مبتلا می شود. زنان باردار چنانچه به این ویروس مبتلا باشند احتمال انتقال ویروس به جنین وجود دارد. نکته بعدی این است که احتمال انتقال این ویروس از دست به ناحیه تناسلی خیلی به ندرت امکان پذیر است.

نحوه درمان زگیل تناسلی (HPV)


محلول نوین دارو در طی دو هفته زگیل تناسلی را درمان می کند http://novindaru.com/cart/

برای درمان زگیل تناسلی (HPV) روش ها و داروهای متنوعی وجود دارد، اما شرکت بهزیست آیریک نوین دارو اقدام به تولید محصولی گیاهی و بیولوژیک نموده است که براحتی می تواند در درمان این بیماری موثر باشد. از ویژگی های این دارو این است که به سرعت بیماری را درمان می کند و در مقایسه با سایر داروهای موجود در بازار برای درمان این بیماری، اثر بخش تر است. نکته قابل توجه دیگری که در خصوص این دارو وجود دارد این است که چنانچه یا استفاده از محلول نوین دارو بیماری را درمان کردید، دیگر این بیماری به سراغ شما نمی آید. مدت زمان لازم برای درمان زگیل تناسلی با استفاده از این محلول ۲ هفته می باشد.
نحوه تهیه محلول درمان زگیل تناسلی محصول نوین دارو
برای تهیه این محصول به سایت novinDaru.com مراجعه کنید و به صورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نمایید. http://novindaru.com/cart/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *