درباره ما

شرکت بهزیست آیریک نوین دارو

معرفی

شرکت دانش بنیان داروسازی بهزیست آیریک نوین دارو (سهامی خاص) (B&B) به شماره ثبت ۱۷۲۳ شناسه ملی ۱۴۰۰۷۲۷۸۸۳۵ با مدیریت آقای دکتر مصطفی محمدی و همکاری متخصصین رشته های مختلف از جمله ژنتیک مولکولی ، میکروبیولوژی ، پزشکی ، دامپزشکی و علوم پایه پزشکی، در زمینه تولید انواع داروهای بیولوژیک و مشتقات آنها برای انسان و حیوانات به روشهای بیولوژیک، بیوتکنولوژیک ، نانو بیوتکنولوژیک و مهندسی پروتئین با تکیه بر دانش فنی و ثبت اختراع برای هر دارو در زمستان ۱۳۹۶ شروع به فعالیت نمود. اولین داروی تولید شده ، چسب زیستی تسریع کننده ترمیم زخم و کاهش دهنده خونریزی در حیوانات و انسان (چسب زیستی بافتی در محل به شماره ۹۴۹۴۴ ) در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تولید شد که این  دارو به صورت پودر میباشد. محصول ویژه چسب زیستی دام برای اولین بار در جهان با قیمت و کیفیت بسیار مناسب تولید شده و در بین دامداران استان اصفهان به معجزه معروف شده است.

اکنون محصولات نوین دارو با بهره گیری از جدیدترین فن آوری داروسازی دنیا و استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه تولید و به بازار عرضه می گردد. نوین دارو از  همکاری ۹ نفر از متخصصین رشته های مختلف علمی و ۳ نفر در رشته های مختلف  فن آوری و فرآوری محصولات بهره مند است.

از ویژگی های شرکت نوین دارو دارا بودن آزمایشگاههای تحقیقاتی و کنترل کیفیت مجهز به پیشرفته ترین ابزار و ادوات علـمی روز دنیا بوده و با رعایت دستورالعمل های استاندارد داروسازی (GMP)،سعی در تولید و عرضه بهترین داروها و ترکیبات آرایشی بهداشتی  در زمینه درمان، ترمیم و زیبایی می باشد .

محصولات بیولوژیک این شرکت دارای مجوز فناوری بوده و در حال اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو میباشد ، محصولات دیگری در حال ساخت و ارزیابی اولیه میباشند.

ماموریت

تولید بهترین محصولات و داروهای زیستی برای حیات بشر و دیگر جانداران  و  جذب و حفظ مشتری با محصولات و خدمات فوق‌العاده ارزشمند و تجربه‌ی رضایتمندی از درمان برای بیماران ، بیمه ها ، خانواده ها و دولت ها تا خدمات بهداشت و سلامتی با کیفیت و ارزان قیمت در اختیار آدم‌ها و حیوانات  قرار دهد و وضعیت سلامت اعضا و جوامعی را که برای‌شان خدمت می‌کنیم، بالا ببریم  و از کسب و کار جهت الهام بخشیدن و پیاده‌سازی راه‌حل‌هایی برای تولید مواد بیولوژیک دارویی و غیر دارویی دوست دار  محیط زیست، استفاده شود.

چشم انداز

چشم انداز ما جهانی است که در آن، تمام نیازهای داروهای اساسی انسانی ، دامی و کل جانداران به روش سازگار با محیط زیست و پایدار محقق شوند؛ هم‌چنین، ایجاد شرکتی که کیفیت و کمیت زندگی را در جهانی که در آن کار می‌کنیم، بهبود ببخشد . محورهای اساسی این چشم انداز عبارتند از

۱-    ایجاد  و حفظ سهم بازار و افزایش سبد دارویی انسانی و دامی جهان

۲-    افزایش کیفیت محصولات با توجه به استاندارد جهانی GMP و تنوع محصولات با آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز

۳-    توسعه صادرات محصولات دارویی انسانی و دامی و وارد شدن به بازارهای جهانی

۴- تبدیل شدن به رهبر بازار داروهای طبیعی بیولوژیک ، بیوتکنولوژیک و نانو بیوتکنولوژیک

تماس با ما